Titulná stránka           Napíšte nám          RSS
International  English         Slovensky  Slovensky
CIELENa území SR realizujeme výrobu expandovaného polystyrénu (EPS). Náš závod sa nachádza v meste Šaľa smerom na chemický podnik Duslo. Chceme sa sťat jedným z najvýznamnejších výrobcov EPS v Slovenskej republike. Verím, že nájdeme spoločne to najlepšie riešenie pre Vašu výrobu.
KIM HYUNGRYONG
PRODUKTY
HOTLINE     + 421 31 2638181
     
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať !
Certifikáty
Certifikát systému manažérstva kvality

všetky certifikáty


Katalóg produktov
Produkty ktoré ponúka naša spoločnosť na stiahnutie
v príprave


Kariéra v našej spoločnosti
Aktuálne voľné pracovné pozície

pracovné pozície

Výrobca a predajca expandovaného polystyrénu

Euro Dabo s.r.o. je v okrese Šaľa jediný výrobca penového polystyrénu (EPS) s dosahom do celej SR. Spoločnosť vznikla v r. 2006 pod menom HANIL FOAM Chemical Slovakia s.r.o. zo 100% - nou zahraničnou účasťou. V roku 2007 sa zmenil názov na HANIL PACK s.r.o. V tomto roku získala spoločnosť pozemky na výstavbu závodu. V roku 2008 po dostavbe výrobných hál sa premenovala na súčasné EURO-DABO s.r.o. Momentálne prebieha stanovenie celého výrobného procesu, ako aj stanovenie produktovej rady, ktorú mienime vyrábať.

Najvyšší manažment spoločnosti pracuje vo firme od jej vzniku. Spoločnosť je samostatná hospodárska jednotka s väčšinovým podielom konateľa.

Výrobný program spoločnosti tvoria presné výlisky prevažne pre obaly spotrebného tovaru, bloky a dosky z penového polystyrénu pre stavebné účely, stavebné zmesi na báze penového polystyrénu a poskytuje aj poddodávky stavebných činností. Všetky výrobné aktivity sú kryté vlastnými zamestnancami. Momentálne využitie existujúcich strojov sa pohybuje od 10% do 80% pri jednosmennej prevádzke neskôr podľa potrieb trhu je možné, že výroba prejde aj na dvojsmennú prevádzku. Spoločnosť pružne reaguje na požiadavky trhu inováciu technologických zariadení, vývojom a výrobou nových zariadení, ako aj nákupom špeciálnych technológií. Cieľovou skupinou sú odberatelia so špeciálnymi požiadavkami. Všetky výrobky sú z vlastného zdroja, prípadne nakúpené licencie.